Понедельник,30.03.2020, 07:07

R-PAYMENTS Всё об онлайн платежах,сервисах,клиент банках.Тарифы,кошельки платёжных систем.

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 8
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Март 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архив записей

 

Яндекс.Метрика

Публічний договір (розміщений на http:// www.rpayments.at.ua)

Товариство з обмеженою відповідальністю « Репейд Пеймент» що діє на підставі договору-Агентский договор № 101281592 от 01.03.2012 С ПАТ Банк "Контракт"
Договор № 13\03-ЕГ Про Надання iнформацiйних (консультацiйних) послуг от 01.03.2012 ТОВ "Контрактовий дiм"
із  «Фінансовою компанією «Контрактовий дім», Манекси, в особі Генерального директора Вертоградського С.С. якій діє на підставі Статуту,  та Користувач - фізична особа, яка має право використовувати електронні гроші для придбання товарів або послуг, переказів іншим фізичним особам, а також для здійснення обмінних операцій з електронними грошима. (далі Клієнт), а разом іменуються - Сторони, уклали цей договір про наступне:

1. Предмет договору
1.1. ТОВ« Репейд Пеймент»  пропонує
послуги  з надання   інформаційних (консультаційних) послуг Користувачам електронних грошей Системи MoneXy та надання можливості Користувачам здійснювати Операції з електронними грошима Системи MoneXy за участі Агента з розрахунків - «Фінансовою компанією «Контрактовий дім» (далі - Послуги), шляхом використання  електронних  пристроїв  Виконавця( Товариство з обмеженою відповідальністю « Репейд Пеймент»)  у мережі магазинів Виконавця.
2. Права сторін
2.1. Товариство з обмеженою відповідальністю « Репейд Пеймент» має право:
2.1.1. Обслуговувати Клієнта,
забезпечувати роботу електронних комп’ютерних пристроїв для надання Послуг при обслуговуванні Агентом з розрахунків Користувачів при здійсненні операцій з електронними грошима.
2.1.2. Відмовити клієнту у разі ненадання Клієнтом передбачених законодавством відомостей та/або необхідних документів.
2.2. Клієнт має право:
2.2.1. Користуватися всіма видами послуг які пропонуються Товариством з обмеженою відповідальністю « Репейд Пеймент»;
2.2.2. Звертатися до Товариства з обмеженою відповідальністю « Репейд Пеймент» за отриманням інформації з питань
здійснення обмінних операцій з електронними грошима.

3. Обов'язки сторін
3.1. Товариство з обмеженою відповідальністю « Репейд Пеймент» зобов'язано:
3.1.1. Надати Клієнту послугу з переказу,
здійснення обмінних операцій з електронними грошима згідно законодавства України;
3.1.2. При здійснені Товариством з обмеженою відповідальністю « Репейд Пеймент» операцій з
електронними грошима Клієнту надавати квитанцію в електронному вигляді з ідентифікатором операції у обліковій реєструючій системі Фінансової компанії, що підтверджує проведення операції з переказу електронних грошей, а за вимогою Клієнта – надавати паперову квитанцію з підписом уповноваженої особи та відбитком печатки;
3.1.3. Надавати Клієнту повну інформацію стосовно тарифів та правил переказу електронних грошей;
3.1.4. Зберігати таємницю інформації, що отримана від Клієнта під час виконання даного Договору;
3.1.5. Товариство з обмеженою відповідальністю « Репейд Пеймент» , Фінансова компанія «Контрактовий дім», Манекси, несуть перед Клієнтом відповідальність, щодо проведення операцій, згідно
Положенню об електронних грошах в Україні, та умов Договору.
3.1.6. Надати клієнту на паперовому носії квитанцію за здійсненням переказу, засвідчену печаткою ТОВ« Репейд Пеймент»  та підписом уповноваженого працівника.
3.2. Клієнт зобов'язаний:
3.2.1. При здійсненні операцій дотримуватись вимог законодавства України та умов даного Договору;
3.2.2. Здійснювати оплату послуг згідно з тарифами ТОВ« Репейд Пеймент» ;
3.2.3. Клієнт несе відповідальність за відповідність інформації, зазначеної ним в документі на переказ, суті операції, щодо якої здійснюється цей переказ згідно з законодавством України.

4. Строк дії договору та порядок його розірвання
4.1. Договір вступає в дію з моменту авторизації платіжної операції
у мережі магазинів Виконавця та діє до повного виконання Сторонами зобов'язань за цим Договором.

5. Заключні положення
5.1. У всьому, що не передбачено цим Договором. Сторони керуються законодавством України.
5.2. Цей Договір укладено українською мовою, умови Договору є публічними і Клієнт погоджується з ними.
5.3. Клієнт, на момент погодження даного Публічного договору надає згоду на здійснення операції з переказу
електронних грошей, згідно з встановленими ТОВ« Репейд Пеймент» тарифами.

б. Порядок розгляду спорів
6.1. Будь - який спір, що виникає з даного Договору вирішується згідно законодавства України.

7. Форс-мажор.
7.1. Сторони звільняються від відповідальності за несвоєчасне або неналежне виконання умов цього Договору, якщо невиконання є наслідком обставин надзвичайного характеру, такого як військові дії, страйки, безлад, аварії, стихійне лихо, зміни в законодавстві України, а також інші обставини надзвичайного характеру, які виникли після укладення цього Договору та прямо впливають на виконання умов цього Договору і які Сторони не могли передбачити або попередити розумними діями.

1. ТЕРМІНИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ДОГОВОРІ.

1.1. Акт звірки даних щодо продажу електронних грошей в системі розрахунків - документ, в якому підтверджено кількість проданих електронних грошей, випущених Емітентом на електронний гаманець Кліента за певний період, а також розмір грошових коштів, перерахованих Кліентом на рахунок Виконавця. (Додаток № 1).

1.2. Агент з розповсюдження - юридична особа, яка на підставі договору, укладеного з Емітентом та у відповідності до норм діючого законодавства здійснює розповсюдження електронних грошей в обмін на готівкові та безготівкові кошти.

1.3. Ваучер "MoneXy” — носій інформації (в тому числі пам’ять комп’ютера, картка, паперовий носій), що містить індивідуальну числову послідовність та ПІН-код, які є засобом доступу до спеціального електронного гаманця (надалі за текстом – ваучерний електронний гаманець) в Системі «MoneXy», згенерованому Емітентом, Агентом з розповсюдження або Користувачем, максимальна сума електронних грошей в якому не перевищує Ліміт.

1.4. Випуск електронних грошей – операція з уведення в обіг електронних грошей Емітентом шляхом їх надання Користувачам або агентам в обмін на готівкові або безготівкові кошти.

1.5. Електронні гроші - одиниці вартості, які зберігаються в електронних гаманцях (пам’ять комп’ютера), приймаються як засіб платежу іншими, ніж Емітент, особами і є грошовим зобов'язанням Емітента.

1.6. Електронний гаманець – обліковий запис в базі даних Системи «MoneXy», що містить дані про суму електронних грошей, які знаходяться у розпорядженні Емітента, Оператора, Користувача, Агентів Емітента (з урахуванням руху цих коштів).

1.7. Користувач - фізична особа або суб’єкт господарювання, який є власником електронних грошей і має право використовувати їх для придбання товарів або послуг і здійснення переказів з урахуванням обмежень, встановлених законодавством України.

1.8. Ліміт – максимально можлива сума електронних грошей в одному електронному гаманці Користувача, та/або максимально можлива сума операції з електронними грошима, що здійснюється Користувачем. Сума електронних грошей на електронному гаманці Користувача, який може поповнюватися, не повинна перевищувати ліміт 8 000,00 грн. (вісім тисяч гривень 00 копійок); сума електронних грошей на ваучерному електронному гаманці, який не може поповнюватися, не повинна перевищувати ліміт 2 000,00 грн. (дві тисячі гривень 00 копійок).

1.9. Оператор Системи "MoneXy” - Товариство з обмеженою відповідальністю "Манексі” (м. Київ, вул. Раїси Окипної, буд.4, код ЄДРПОУ 36862307), є власником торгових марок системи "MoneXy”; забезпечує організаційні та технологічні взаємозв’язки та взаємодію в системі «MoneXy» та здійснює процесинг – діяльність, яка включає в себе формування, оброблення, передавання та зберігання даних щодо відповідних суб’єктів системи "MoneXy”, інформаційне та технологічне обслуговування операцій з електронними грошима за допомогою програмно-технічного комплексу.

1.10. Операції з електронними грошима – операції, що включать в себе випуск, розповсюдження, приймання та використання електронних грошей як засобу платежу за товари або послуги, погашення електронних грошей, переказ електронних грошей, а також обмінні операції з електронними грошима.

1.11. Погашення електронних грошей - послуга з вилучення електронних грошей з обігу з одночасним наданням їх пред'явнику готівкових або безготівкових коштів.

1.12. Розповсюдження електронних грошей - послуга з надання електронних грошей Користувачам, яка не пов'язана із зобов'язанням щодо їх погашення.

1.13. Сайт системи "MoneXy” - офіційний сайт Системи "MoneXy” в мережі Інтернет: www.moneXy.com, за допомогою якого здійснюються розрахунки з використанням електронних грошей системи "MoneXy”.

1.14. Система розрахунків з використанням електронних грошей «MoneXy» (надалі за текстом – Система «MoneXy») - сукупність відносин, які виникають між Емітентом, Оператором, Агентами Емітента, Користувачами щодо здійснення випуску, обігу та погашення електронних грошей.

1.15. Тарифи і комісії в Системі «MoneXy» (надалі – Тарифи) - документ, в якому визначені види і розміри тарифів, комісій за операціями з електронними грошима, шляхи розрахунків за ними в Системі «MoneXy» (Додаток №2).

Додаток №1

до Агентського договору № 101281592

від 1 березня 2012

ЗРАЗОК

Акт

звірки даних щодо продажу електронних грошей

в системі розрахунків «ТОВ« Репейд Пеймент».

Україна, м. Старокостянтинів «____»________20__р

Ми, що нижче підписалися:

ТОВ« Репейд Пеймент», в особі _________________(посада)_____________(прізвище, ім’я, по-батькові повністю), який діє на підставі ____________________(документ, що підтверджує повноваження), з одного боку, та

_______________________(найменування), надалі за текстом – клієнт, в особі ___________________(посада)_____________(прізвище, ім’я, по-батькові повністю), який діє на підставі ________________(документ, що підтверджує повноваження), з іншого боку,

Відповідно до умов, визначених публічнім договором  між ТОВ« Репейд Пеймент»,  та клієнтом, підписали даний Акт про нижченаведене:

Що за період з __________ по ________ (дата) клієнт здійснив перерахування ТОВ« Репейд Пеймент» безготівкових грошових коштів в гривні на рахунок № 26008010005284 в ПАТ "А-Банк" у сумі ___________________грн. (___________грн. ________коп.) без ПДВ,

ТОВ« Репейд Пеймент» здійснив переказ електронних грошей Системи "MoneXy” в розмірі, еквівалентному сумі ___________________грн. (___________грн. ________коп.), та програмно-технічним шляхом переказав їх клієнту, розповсюдження електронних грошей проведено в повному обсязі, зауважень та претензій немає .

Цей акт складено в 2-х примірниках, по одному для кожної Сторони.

Автоматичне робоче місце (далі – АРМ) – програмний комплекс, що використовується Агентом з розрахунків для надання Користувачам можливості здійснення Операцій з електронними грошима Системи MoneXy.

Агент з розрахунків – Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Контрактовий дім» (м. Київ, вул. Межигірська, 82 А, корп. Б, код ЄДРПОУ 35442539, ліцензія Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на здійснення переказу коштів небанківськими фінансовими установами серія АВ № 518407 від 30.01.2011 року), яке на підставі договору, укладеного з Публічним акціонерним товариством Банк «Контракт» (м. Київ, вул. Воздвиженська,58, код банку 322465, код ЄДРПОУ 19361746, ліцензія на здійснення банківської діяльності Національного банку України № 161 від 26.01.2010 року), здійснює приймання електронних грошей в обмін на готівкові/безготівкові кошти.